Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln

Adamax

Adamax to innowacyjny peptyd, który nazywany jest również neuropeptydem ze względu na swoje działanie na układ nerwowy. Jego działanie przede wszystkim przynosi korzyści dla funkcjonowania mózgu. Pod kątem chemicznym, jest to ulepszona wersja znanego peptydu Semax. Adamax przede wszystkim skupia się na poprawie funkcji poznawczych, co przynosi wiele pozytywnych zmian, korzystnie wpływających na pracę mózgu. Jest szczególnie polecany osobom, które pracują umysłowo lub też biorą udział w dyscyplinach sportowych wymagających zwiększonego czasu reakcji. 

Adamax peptyd o działaniu wspomagającym układ nerwowy firmy endogenic

Działanie Adamaxu

Adamax (ang. Adamantylamid MeE) to syntetyczny peptyd, którego działanie ma na celu poprawę skupienia i koncentracji. Działanie przekłada się na znaczny wzrost możliwości poznawczych układu nerwowego. W badaniach naukowych, Adamax jest badany pod kątem jego wpływu na zaburzenia funkcji poznawczych. Szczególne korzyści przynosi w takich schorzeniach jak ADHD, depresja czy choroba Alzheimera. 

Adamax przede wszystkim odpowiada za gospodarkę neuroprzekaźników. Oznacza to, że będzie modyfikował poziom kluczowych neurotransmiterów odpowiedzialnych za nasze samopoczucie, funkcjonowanie psychiczne czy emocje. Szczególnie oddziałuje na poziom dopaminy, serotoniny i noradrenaliny. Zastosowanie peptydu ma na celu wyrównanie działania poszczególnych neuroprzekaźników tak, aby doprowadzić do ich równowagi. Adamax wykazuje również działanie ochronne dla układu nerwowego co oznacza, że może mieć potencjalne korzyści w ochronie przed chorobami neurodegeneracyjnymi. 

Osoby stosujące peptyd Adamax doświadczają poprawy samopoczucia, czują siłę do działania, zwiększoną koncentrację i motywację. Peptyd może być również wykorzystany np. przez studentów w okresie przygotowania do sesji egzaminacyjnej. Działanie przyspieszające proces uczenia skutecznie skraca czas potrzebny na naukę, jak i zwiększa jakościowo przezwajanie informację. 

Korzyści wynikające z stosowania produktu Adamax

Peptyd Adamax przede wszystkim będzie skutecznie wpływał na możliwości układu nerwowego. W suplementacji sportowej często stosowany jest przez sportowców uprawiających MMA. Pomaga on w skupieniu uwagi, pozwala na lepszą koncentrację podczas walki. Peptyd będzie również miał wpływ na proces regeneracji tkanek. W przypadku sportów siłowych skraca czas regeneracji między sesjami treningowymi, co również może znaleźć swoje przełożenie w poprawie formy sportowej. 

Adamax dawkowanie

Zaleca się dawkowanie rano ze względu na długi czas działania peptydu. 50-300 mcg aplikowana w formie aerozolu aplikowana donosowo.
Peptyd Adamax możemy łączyć z Selank

Podsumowanie

Adamax to innowacyjny peptyd o działaniu na układ nerwowy, który przede wszystkim korzystnie wpływa na funkcjonowanie mózgu. Jego główne zalety to poprawa funkcji poznawczych i skupienia. Badania naukowe skupiają się na jego wpływie na schorzenia takie jak ADHD, depresja i choroba Alzheimera. Peptyd reguluje gospodarkę neuroprzekaźników, szczególnie dopaminy, serotoniny i noradrenaliny. Stosowanie Adamaxu przynosi korzyści, takie jak poprawa samopoczucia, zwiększona koncentracja, motywacja oraz skracanie czasu potrzebnego na naukę. Jest również popularny wśród sportowców, ponieważ pomaga w skupieniu uwagi, regeneracji tkanek i poprawie formy sportowej. 

Źródła:

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/31625062/

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/28280289/