Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln

Ambasadorzy

Ambasadorzy – tutaj znajdziesz naszych wyjątkowych Ambasadorów, którzy pełnią niezwykle ważną rolę w promocji naszej marki i misji. To grupa pasjonatów i ekspertów, którzy dzielą się swoją wiedzą i entuzjazmem z naszą społecznością.

Radosław Słodkiewicz

Były zawodnik sportów sylwetkowych, trener kulturystów. Na scenie kulturystycznej zadebiutował w 1992 roku, jako szesnastolatek. Przez kolejne lata zdobywał wiele medali, a w 1997 roku wygrał wszystkie zawody jako junior. Największym jego sukcesem jest zajęcie trzeciej pozycji na mistrzostwach Świata w Bahrajnie w 2008 roku. Radek poza karierą kulturystyczną, ma na swoim koncie kilka walk w MMA, w tym jedną walkę na EFM Show 1 z Akopem Szostakiem oraz występ na High League 4, gdzie walczył z Konradem Karwatem.
Radosław prowadzi swoją siłownię w Poznaniu oraz jest organizatorem jednych z najbardziej znanych zawodów sylwetkowych w Polsce – Słodkiewicz Classic.

Adam Suker

Kulturysta, trener; 1 miejsce NPC 2022 kat+102kg, 1 miejsce Slodkiewicz Classic 2022+100kg, 1 miejsce 5x Mistrzostwa Polski. Adam to jeden z czołowych zawodników sportów sylwetkowych. Od wielu lat czynnie startuje w zawodach, gdzie za każdym razem zaskakuje coraz lepszą formą.

Sergiusz Grzemny

To bez dwóch zdań jedna z najbardziej charakterystycznych i barwnych postaci w naszym trenerskim świecie. Oczywiście w pozytywny sposób. Jest trenerem trenerów. Prowadzi przeszło 60 trenerów personalnych oraz zajmuje się mentoringami biznesowymi, na których pomógł już ponad 150 trenerom. Dodatkowo zajmuje się treningiem siłowo-sylwetkowym oraz przygotowaniem motorycznym pod sporty walki.

  Patryk Iwański

  Od przeszło 10 lat moją specjalizacją oraz pasją jest pomoc z zakresu dietetyki klinicznej, sportowej, oraz wpływ na chemię mózgu.Nieustannie się edukuję, szukając innowacyjnych rozwiązań wspomagających gospodarkę organizmu , popartych nauką , aby skutecznie pomagać ludziom w osiąganiu ich celów sylwetkowych, sportowych, wydajności mózgu, czy wychodzenia na prostą z różnych zaburzeń zdrowotnych.

  Ula Kołodziej

  Młoda trenerka kobiet, która swoją nieprzeciętną formą motywuje kobiety do zmian i sprawia aby wierzyły w siebie i swoje możliwości.

  Julia Cugier

  2 miejsce IFBB RANKING WORLD 2022, 3 miejsce European Champ Womens Phisique Masters, 1 miejsce Mixed Pairs ; zawodniczka Womens Phisique, która na swoim koncie posiada wiele zwycięstw w zawodach sylwetkowych.

  Maciej Kiełtyka

  1 miejsce Polish Champion, 1 miejsce ACEurope, 3 miejsce IFBB Europe Championships; zawodnik sportów sylwetkowych, kulturysta, trener.

  Natalia Górska

  IFBB PRO WELLNESS; zawodniczka sportów sylwetkowych, która jako jedna z niewielu kobiet w Polsce posiada kartę IFBB PRO i należy do grona zawodowych sportowców z kategorii Wellness. Natalia jest Polką mieszkającą na stałe w Irlandii. Tam pracuje jako trener online.

  Sandra Borowska

  4x NPC Bikini Champ, 2 i 3 miejsce NPC Bikini PQ; zawodniczka sportów sylwetkowych bikini fitness, trener. Sandra słynie z miłości do jedzenia, przez co jej instagram poza sportowym stylem życia, króluje w nieprzeciętnych zdrowych, a jednocześnie pysznych przepisach kulinarnych.

  Kamil Kawczyński

  Trener, sportowiec, który na swoim koncie posiada wiele sukcesów sylwetkowych swoich podopiecznych.

  Dawid Cnota

  Kulturysta, trener, ojciec. Dawid to zawodnik sportów sylwetkowych, którego forma wyroznia sie na tle konkurencji. Nie bez powodu w 2022 roku Dawid został szczęśliwym posiadaczem karty PRO IFBB i dołączył do grona zawodowych sportowców.

  Patrycjusz Wróblewski

  Kulturysta, trener, Mistrz Polski; Patrycjusz to były zawodnik sportów sylwetkowych, który wyróżnia się przede wszystkim swoim nieprzeciętnym wyglądem. Obecnie spełnia się w roli trenera oraz ojca.

  Dawid Olszewski

  Kulturysta, zawodnik sportów sylwetkowych, trener i Youtuber. Dawid jest tym zawodnikiem, który poza samym trenowaniem i trzymaniem diety, dzieli się swoim życiem na Youtube poprzez codzienne Vlogi oraz wywiady z innymi kulturystami. Znany w branży jako jeden z czołowych kulturystów, który ma bardzo duży potencjał do zaistnienia jeszcze mocniej w social mediach.

  Damian Kryszpin

  2x Mistrz Polski Juniorów, Zwycięzca Overall Super Cup Of Poland NPC 2021, kulturysta, trener. Zdobywca karty IFBB PRO z 2023 roku.

  Marcos Iglesias Garcia

  Hiszpański zawodnik sportów sylwetkowych, posiadacz Karty IFBB PRO, trener.

  Ania Malys

  Polka, mieszkająca na stałe w Hiszpanii, trenerka online. Ania wyróżnia się swoją nieprzeciętną sylwetka i niezwykle egzotyczną urodą. Jej sylwetka to zasługa ciężkiej i sumiennej pracy, którą możecie podziwiać na jej social mediach.

  Stella Staniszewska

  Pasjonatka zdrowego stylu życia i treningu. Była uczestniczka jednego z popularnych TV SHOW Love Island Polska.

  Oskar Hejmowski

  Dietetyk sportowy i kliniczny. Pasjonat sportów sylwetkowych, cechuje się ogromną wiedzą z zakresu dietetyki i suplementacji. Pielęgnuje swoją wiedzę i wykorzystuje ją w praktyce pomagając wielu osobom.

  Wiktoria Tokarska

  zawodniczka sportów sylwetkowych, utytułowana wieloma medalami w kategorii bikini fitness. Trenerka kobiet, trener personalny. Wiktoria pomimo swojego bardzo młodego wieku dysponuje dużą dawką wiedzy, a także niezwykle dojrzałą jak na jej wiek sylwetką.

  Szymon Krysztofiak

  Mistrz Polski NPC 2022 Classic Physic, zawodnik sportów sylwetkowych, trener.

  Łukasz Modzelewski

  Były zawodnik sportów sylwetkowych, trener najlepszych zawodników kulturystycznych w Polsce, mentor. Łukasz od lat słynie z bycia jednym z największych kulturystów w naszym kraju. Jest niezwykle szanowanym od lat trenerem i mentorem. Wiedza jaką posiada, szczególnie w zakresie dopingu, jest wyznacznikiem dla wielu. Łukasz znany jest w branży również poza granicami Polski, gdzie zdobywa bardzo dużą aprobatę wśród ludzi.

  Anna Mroczkowska

  Zawodniczka IFBB PRO WELLNESS , trener, podopieczna Łukasza Modzelewskiego, którego jest również życiową partnerką. Ania to pierwsza Polka, która zdobyła kartę IFBB PRO w kategorii WELLNESS i stanęła na deskach najważniejszych zawodów kulturystycznych na świecie jakimi są MR OLIMPIA.
  Anna posiada niezwykły gen do budowania swojej sylwetki i jest jedną z czołowych zawodniczek jeśli chodzi o kategorię Wellness. Jej ponadprzeciętna forma zachwyci każdego. Nie ma sobie równych.

  Krystian Wolski

  Czołowy polski kulturysta, posiadacz Karty IFBBO PRO, trener. Krystian jest jednym z najlepszych polskich kulturystów. Jego sylwetka zachwyca ludzi z całego świata. Znalazł się w czołówce na takich zawodach jak Empro Classic, Mr Big Evolution czy Big Man Weekend. Wielokrotnie udowodnił, że może konkurować z najlepszymi zawodnikami na świecie. Krystian od 2022 roku prowadzi również swoją własną siłownię „Wolski Gym”.

  Krzysztof Piekarz

  Były kulturysta nazywany polskim The Rock, trener. Krzysztof swoją przygodę ze sportem rozpoczął ponad 20 lat temu zdobywając zez ten czas wiele medali. Poza kulturystyką w jego życiu pojawiło się wiele innych dyscyplin, które doświadczył: karate, boks, lekkoatletyka, cross-fit.
  Obecnie nie może powstydzić się swojej atletycznej sylwetki a wiele osób porównuje go do słynnego aktora Dwayne Johnson’a znanego jako The Rock.

  Szymon Łada

  3x krotny Mistrz Świata IFBB, 3x Mistrz Europy, 3x Mistrz Polski, trener. Szymon jest zawodnikiem sportów sylwetkowych, który wyróżnia się swoja nietuznikową sylwetką. Wielokrotnie udowodnił, że nie ma sobie równych, a jego sukcesy są dla wielu nie do powtórzenia.

  Kuba Jędrzejewski

  Certyfikowany trener, pasjonat kulturystyki, sportowiec. Kuba na swoim koncie ma bardzo duży progres swojej sylwetki, jednocześnie mogąc pochwalić się sukcesami swoich podopiecznych. Jak sam się określa „buduje sylwetki marzeń”.

  Bartek Popielarczyk

  Zawodnik sportów sylwetkowych, kulturysta. 2022 rok był dla Bartka wyjątkowo udany. W swoich kategoriach zdobył same złote medale i był prowodyrem do Karty PRO, którą udało mu się zdobyć pod koniec 2023 roku. Jak twierdzi wielu jego sylwetka ma bardzo duży potencjał, a w kolejnych latach Bartek może nas jeszcze mocno zaskoczyć.

  Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu online
  i odkrycia fascynującego świata peptydów!

  Sprawdź naszą ofertę już dziś i dołącz do naszych zadowolonych klientów!