Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln

W kategorii Peptydy Hormon Wzrostu i IGF-1 LR3 znajdziesz produkty, które pomogą Ci w osiągnięciu Twoich celów treningowych. Hormonu Wzrostu zwiększa syntezę białka, przez co przyspiesza regenerację oraz pomaga w budowaniu masy mięśniowej. IGF-1 LR3 z kolei wpływa na wzrost mięśni i przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej, dzięki temu pozwala Ci osiągnąć upragnioną sylwetkę.

Dzięki naszym produktom Oxytropin oraz IGF-1 LR3 możesz przyspieszyć efekty i osiągnąć dużo lepsze wyniki. Nie ma wątpliwości, że produkty tego typu pozwalają na przełamanie naturalnej granicy, która ogranicza Twoje przyrosty. Produkty pozwalają wskoczyć nam na wyższy level, przez co Twoja sylwetka zmieni się o 180 stopni. 

Jak działa hormon wzrostu i IGF-1 LR3?

Po pierwsze hormonu wzrostu zwiększa syntezę białka w organizmie, a co ważniejsze nasila przemiany metaboliczne i pozwala przyspieszyć procesy regeneracyjne. Drugie hormon wzrostu nie tylko będzie przyspieszał budowanie masy mięśniowej, ale również powoli szybciej pozbyć się tłuszczu, dzięki temu sylwetka poddana zostanie rekompozycji. Po trzecie hormon wzrostu mocno nasila proces regeneracji. Twoje mięśnie szybciej się regenerują i są gotowe do bardziej intensywnego treningu. 

IGF-1 LR3 działa na poziomie komórkowym, dzięki temu stymuluje wzrostu mięśni i hamuje procesy kataboliczne. Substancja ta zwiększa również syntezę białka, przez co przyspiesza proces regeneracji mięśni po intensywnych treningach. Pozwala nam to wykonywać cięższe i bardziej wymagające treningi. Co ważne, IGF-1 LR3 jest bezpośrednim aktywatorem, dzięki temu jego działanie będzie przykładać się na nasilone przyrosty. 

Jak dawkować hormon wzrostu?

Dawkowanie peptydów hormonu wzrostu i IGF-1 LR3 powinno być indywidualnie dostosowane do potrzeb i celów treningowych użytkownika, przez co możesz testować różne opcje dawkowania. 

W przypadku hormonu wzrostu zaleca się stosowanie dawki około 2-4 IU dziennie, podawaną podskórnie. Dla bardziej zaawansowanych użytkowników dawka może zostać zwiększona do 6 IU dziennie. Dawkowanie IGF-1 LR3 zależy od indywidualnych potrzeb i celów, ale zwykle zaleca się stosowanie dawki od 20 do 50 mcg 2 x dziennie.