Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln

Uroda - zdrowa skóra i mocne włosy

Uroda to kategoria zawierająca produkty na mocne włosy i zdrową skórę. Nasza oferta obejmuje produkty hamujące wypadanie włosów oraz peptydy  takie jak: GHK-CU i Epitalon, które w efekcie wspierają procesy regeneracyjne skóry i tkanek. Stosują produkty marki Endogenic masz pewność, że otrzymujesz wysokiej jakości preparatu, dzięki którym skutecznie przeciwdziałasz oznakom czasu. Ale co ważniejsze, są to preparaty w pełni bezpieczne, pozbawione skutków ubocznych. 

Produkty kategorii Uroda do pielęgnacji włosów

W ofercie sklepu pro-peptydy.pl znajdziesz produkty do pielęgnacji włosów, które pomagają w walce z wypadaniem włosów i łysieniem androgenowym, dzięki czemu zachowasz swój młody wygląd na długie lata. Nasze produkty Endogenic oparte są na rewolucyjnym składniku minoxidil, a co za tym idzie charkteryzują się wysoką skutecznością działania. Ich zadaniem jest poprawa kondycji włosów oraz wspieranie ich wzrostu, dzięki czemu zachowasz dużo lepszy wygląd i gęstość włosów. Szczególnie polecanym produktem kategorii Uroda jest RU8841. Zawiera on wszystkie niezbędne komponenty, które ograniczają łysienie typu androgenowego i pozwalają na porost nowych włosów. Co ważne, RU8841 pozwala na zachowanie większej ilości włosów, a co za tym idzie jego działanie potęguje utrzymanie nienagannej struktury włosów na głowie. 

Peptydy GHK-CU

Peptydy GHK-CU to naturalny składnik, który występuje w skórze człowieka i odpowiada za procesy regeneracyjne skóry i tkanek. Po pierwsze stymulują produkcję kolagenu oraz elastyny, co wpływa na poprawę jędrności i elastyczności skóry oraz tkanek. Po drugie peptyd skutecznie utrzymuje już obecne włosy oraz zapobiega nadmiernemu ich wypadaniu. Co najważniejsze, peptyd GHK-CU jest skutecznym sposobem, na zadziałanie na jędrność skóry. Dzięki temu działaniu otrzymujemy substancję, która oferuje szereg korzyści dla kondycji włosów, skóry i paznokci. W ofercie sklepu pro-peptydy znajdziesz preparaty, które zawierają peptydy GHK-CU i wspierają procesy regeneracyjne organizmu, ale co najważniejsze pozwalają utrzymać atrybuty urody na najwyższym poziomie. 

Epitalon

Epitalon to naturalny peptyd, który wpływa na procesy regeneracyjne organizmu, dzięki temu nasz organizm lepiej radzi sobie z procesami pro-zapalnymi. Jego działanie przyczynia się do poprawy kondycji włosów, skóry i paznokci. Po pierwsze Epitalon jest skutecznym sposobem na opóźnienie procesów starzenia się organizmu. Po drugie wspiera proces regeneracyjny skóry i pozostałych tkanek, a po trzecie pozwala zachować większą ilość zdrowych włosów. Co ważne polecany jest w przypadku osób mających problem z włosami, przez co jego działanie chętnie jest wykorzystywane podczas problemów z łysieniem. 

Minoxidil z GHK-CU

Ciekawym produktem jest też Minoxidil, dzięki któremu jesteśmy w stanie działać na skórę głowy bezpośrednio. Po pierwsze jego działanie wpływa bezpośrednio na skórę i cebulki włosów, a po drugie mamy możliwość przeciwdziałać bliznowaceniu skóry na głowie. Dzięki temu działaniu nasza terapia przeciwko łysieniu jest jeszcze bardziej skuteczna. W efekcie otrzymujemy kompleksowe rozwiązanie do walki o piękne włosy. Produkt szczególnie polecany osobom, które mają widoczne ślady łysienia.