Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln

Suplementy

Nasza oferta to wysokiej jakości suplementy, które pomagają w poprawie funkcjonowania mózgu oraz wspierają procesy regeneracyjne i odchudzanie. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje na temat naszych suplementów i ich właściwości.

Suplementy Nootropowe – co to jest?

To preparaty, które zawierają składniki, które mają na celu poprawienie funkcjonowania mózgu. Ich zadaniem jest zwiększenie koncentracji i motywacji, poprawa procesów myślowych, redukcja stresu oraz poprawa nastroju. Produkty nootropowe są skutecznym sposobem na wspieranie funkcjonowania mózgu, szczególnie przy długotrwałej pracy intelektualnej, intensywnych treningach czy też w okresie zmęczenia. W naszej ofercie znajdziesz rewolucyjny Bromantan oraz nasz autorski miks Mindhunter!

Suplementy na odchudzanie

W ofercie sklepu Endogenic znajdziesz również preparaty, które wspomagają proces odchudzania jak 5-amino-1MQ. Suplement ten ma na celu poprawę funkcjonowania metabolizmu. Jego działanie usprawnia prace gospodarki insulinowej organizmu. Dzięki temu pozwala osiągnąć szybciej wymarzoną, szczupłą sylwetkę. 

Suplementy dla regeneracji

W ofercie sklepu Endogenic znajdziesz też BPC-157 w wersji kapsułkowanej. Jego działanie wspiera proces gojenia się ran, redukcji stanów zapalnych, czy też regeneracji tkanek. BPC-157 to naturalny peptyd, który wpływa na procesy regeneracyjne i odnowę komórkową w organizmie. Wersja oralna pozwala również na ograniczenie dolegliwości płynących z układu pokarmowego.