Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln

Protokół na redukcję tkanki tłuszczowej / odchudzanie

Odchudzanie, czyli periodyzacja całego procesu redukcji tkanki tłuszczowej powinna być zaplanowana od samego początku jej trwania. Dzięki temu unikniemy frustrujących zastojów i będziemy mogli progresować bez przerw. Jak zawsze zaleca się zaczynanie od samego treningu siłowego, zwiększenia aktywności lub zmniejszenia liczby spożywanych kalorii. Musimy pamiętać, że dieta i trening są podstawą efektywnego odchudzania. 

Jeżeli chcecie poznać zasadność stosowania owych środków oraz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem “Skuteczne spalacze tłuszczu”.

odchudzanie sarm peptydy endogenic

Jak długo powinno trwać odchudzanie?

Co, jeśli dopadnie nas stagnacja? Na ratunek przychodzi nasz protokół na redukcję tkanki tłuszczowej / spalanie tłuszczu.
Warto zacząć od minimalnym zalecanych dawek, dzięki temu wraz z dotykającą nas stagnacją, możemy zwiększać dawki peptydów / sarmów i dodawać kolejne środki.

Rozłożymy cały proces na 16 tygodni. Jeżeli cały proces redukcji tkanki tłuszczowej będzie dobrze przez Was kontrolowany, wraz z naszym protokołem z pewnością zgubicie wiele kilogramów. Wasza sylwetka przejdzie diametralną zmianę.

Jakie SARM i peptydy wybrać na redukcję?

W protokole na odchudzanie postawiliśmy na Fragment HGH, Tirzepatyd, SR9009 oraz GW501516 jako bazę cyklu. Są to produkty, które “naprawią” Twój metabolizm, nasilą przemiany lipolityczne oraz zwiększą wydatek energetyczny w ciągu dnia. W tygodniu 9-12 dorzucamy typowy termogenik i stymulant, jakim jest Johimbina HCL. Jest to moment, gdzie ilość kalorii jest już niska, a intensywność treningu powinna być na wysokim poziomie. Dlatego wykorzystanie tutaj Johimbiny będzie strzałem w 10. Ostatnie tygodnie to dołączenie zaawansowanego produkty 5-Amino-1MQ, który będzie w stanie podtrzymać dalszy progres i pomoże pozbyć się resztek tłuszczu. Z naszymi produktami odchudzanie będzie dużo łatwiejsze!

sarm na odchudzanie endogenic

Jak rozłożyć dawkowanie produktów na redukcję tkanki tłuszczowej?

1-4 Tydzień

 • Endogenic Fragment HGH 176-191 100 mcg 2 razy dziennie – podawane przed aktywnością fizyczną, z dala od posiłków
 • Endogenic Tirzepatyd 1 mg raz w tygodniu
 • Endogenic SR9009 10 mg przed aktywnością fizyczną
 • Endogenic GW501516 10 mg rano

5-8 tydzień

 • Endogenic Fragment HGH 176-191 200 mcg 2 razy dziennie – podawane przed aktywnością fizyczną, z dala od posiłków,
 • Endogenic Tirzepatyd 2 mg raz w tygodniu,
 • SR9009 10 mg przed aktywnością fizyczną,
 • GW501516 10 mg rano.

9-12 tydzień

 • Endogenic Fragment HGH 176-191 200 mcg 2 razy dziennie – podawane przed aktywnością fizyczną, z dala od posiłków,
 • Endogenic Tirzepatyd 3 mg raz w tygodniu,
 • SR9009 2 x dziennie po 10 mg przed aktywnością fizyczną,
 • GW501516 15 mg rano,
 • Endogenic Yohimbine 5 mg 2 x dziennie (najlepiej przed aktywnością fizyczną).

13-16 tydzień

 • Endogenic Fragment HGH 176-191 200 mcg 2 razy dziennie – podawane przed aktywnością fizyczną, z dala od posiłków,
 • Endogenic Tirzepatyd 4 mg raz w tygodniu,
 • SR9009 2 x dziennie po 10 mg przed aktywnością fizyczną,
 • GW501516 15 mg rano,
 • Endogenic Yohimbine 5 mg 2 x dziennie (najlepiej przed aktywnością fizyczną),
 • Endogenic 5-amino 1MQ 2 x dziennie po 1 kapsułce.

Rola diety w odchudzaniu

Na koniec warto zaznaczyć, że odchudzenie jest wynikiem dobrze zaplanowanej diety. Bazowanie na ujemnym bilansie kalorycznym pozwala zmusić organizm do korzystania z zapasów tłuszczu w ciele. Produkty, jakie proponujemy, skutecznie ułatwiają prowadzenie diety dzięki temu będą mocno wspierać proces odchudzania. Cykl został zaplanowany tak, aby poprawić funkcjonowanie metabolizmu, nasilić redukcję tkanki tłuszczowej oraz ograniczyć Twój apetyt. Dobrze przemyślana strategia suplementacyjna zapewnia nam ciągły progres i pozwoli uzyskać wymarzony efekty szczupłej i wyrzeźbionej sylwetki. 

O czym należy pamiętać podczas redukcji tkanki tłuszczowej?

Rozłożenie całego protokołu na odchudzanie na 16 tygodni pozwala nam progresywnie zwiększać dawki oraz dokładać więcej substancji wspomagających. Ów protokół, ułożony jest w celu zmaksymalizowania efektów, każdy produkt wspomaga odchudzanie działając w inny sposób.


Produkty wymienione w artykule używane są tylko do badań klinicznych, informacje mają charakter tylko i wyłącznie informacyjny, opierający sie na dostępnych badaniach.

Newsletter

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach