Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln

Peptydy Endogenic to szeroki wybór preparatów, które dostarczą Twojemu organizmowi peptydów, niezbędnych do budowy i regeneracji tkanek. To naturalne pochodne białek, które w łatwy sposób są przyswajane przez organizm. Dzięki naszym produktom zwiększysz swoją wytrzymałość, poprawisz funkcjonowanie układu immunologicznego oraz zredukujesz bóle stawów. Stawiając na Endogenic, stawiasz na skuteczność i jakość. Wybierz najlepsze dla siebie i ciesz się zdrowiem i dobrym samopoczuciem już dziś!

Jakie peptydy Endogenic wyróżniamy?

Wyróżniamy wiele rodzajów peptydów, z których każdy ma swoje unikalne właściwości i korzyści dla organizmu. W naszej kategorii oferujemy preparaty, które pomagają w budowie i regeneracji skóry, włosów oraz paznokci (GHK-CU, TB-500). Peptydy na masę mięśniową (GHRP-2, GHRP-6, IGF LR-3) to idealny wybór dla osób uprawiających sporty siłowe, które chcą zwiększyć swoją wytrzymałość i budować masę mięśniową. 

W ofercie mamy również peptydy na odporność (Thymosin Alpha-1, Epitalon), które wspierają pracę układu immunologicznego, dzięki czemu organizm jest bardziej odporny na choroby.  Jeśli masz problemy ze stawami, polecamy Ci peptydy na regenerację (BPC-157, TB-500), które redukują bóle i zapobiegają uszkodzeniom stawów. Niezależnie od Twoich potrzeb, znajdziesz u nas idealny preparat z peptydami, który pomoże Ci zadbać o swoje zdrowie i samopoczucie.

Jak się je stosuje?

Sposób stosowania peptydów zależy od rodzaju preparatu oraz indywidualnych potrzeb organizmu. Podaje się najczęściej w formie zastrzyków. Niektóre z nich mają możliwość stosowania w formie sprayu. 

Czy peptydy Endogenic są bezpieczne?

Są uważane za stosunkowo bezpieczne dla zdrowia. Peptydy są naturalnymi pochodnymi białek, które występują w organizmie człowieka oraz zwierząt. Preparaty z peptydami są zwykle dobrze tolerowane przez organizm i nie powodują poważnych skutków ubocznych.

Ważne jest również, aby stosować je zgodnie z zaleceniami producenta oraz lekarza lub farmaceuty. Przed rozpoczęciem stosowania preparatów z peptydami, należy również pamiętać o przeciwwskazaniach oraz możliwych interakcjach z innymi lekami lub suplementami.