Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln

Skuteczne spalacze tłuszczu

Skuteczne spalacze tłuszczu — szybsze odchudzanie

Postanowiliśmy napisać dla Was krótki artykuł, który prezentuje najnowsze spalacze tłuszczu. Obecnie rynek nowoczesnych suplementów diety oraz peptydów proponuje nam rozwiązania, które z powodzeniem pozwalają uzyskać nienaganną formę. W artykule poruszamy kwestie nowoczesnych peptydów spalających tłuszcz, jak i produktów, których mechanizm działania poprawia pracę metabolizmu i gospodarki insulinowej. Czym warto się zainteresować? Jakie spalacze tłuszczu są na topie? Zapraszamy do lektury.

Pradawne spalacze tłuszczu skuteczne, ale czy warte poświęcenia?

W ciągu ostatnich paru dekad, popularne były spalacze tłuszczu typu Clenbuterol czy jego łagodniejsza wersja Salbutamol. Są to substancje, które są agonistami receptorów beta2- adrenergicznych. Stosuje się je w celu leczenia astmy oskrzelowej. Jak już powszechnie wiadomo, są one bardzo szkodliwe, a Clenbuterol wycofano wiele lat temu, ze względu na swoją szkodliwość na mięsień sercowy. Zmiany po jego stosowaniu są często nieodwracalne. Należy sobie zadać zatem pytanie, czy warto poświęcić swoje zdrowie w celu poprawy formy? A może warto sięgnąć po…

spalacze tłuszczu sklep endogenic

Nowoczesne preparaty wspomagające spalanie tkanki tłuszczowej — hit czy kit?

XXI wiek jest okresem rozkwitu świata fitness. Wiele osób chciałoby mieć smukłą i wysportowaną sylwetkę, jednak nie każdemu przychodzi to z łatwością. Od lat rynek suplementów zasypuje nas magicznymi produktami, rzekomo mającymi wspomóc proces spalania tkanki tłuszczowej. Niestety większość substancji ma marginalne działanie, a tworzony marketing potęguje efekt placebo po przyjmowaniu danych substancji. Jesteśmy zasypywani kolejnymi gotowymi suplementami z “unikalnym” składem, gdzie zagłębiając się w niego widzimy, że to kolejny podobny produkt o mało skutecznym działaniu. Nie sztuką jest wydać kilka set złotych na spalacze tłuszczu, a zyskać efekt placebo.

Na rynku suplementów, m.in. kofeina jest jedna z niewielu substancją wartą uwagi, patrząc na efekt względem zapewnień producentów m.in. ograniczenie apetytu, stymulacja układu nerwowego (dzięki czemu wydatkujemy więcej energii w ciągu dnia), jak i działania termogenicznego. Są to objawy pożądane podczas etapu redukcji tkanki tłuszczowej. Na szczęście nauka i świadomość konsumentów idzie mocno do przodu. Obecnie można znaleźć więcej spalaczy tłuszczu, które działają — nawet bez skutków ubocznych! Rynek produktów w USA jest dużo bardziej rozwinięty niż w Europie. Dlatego możemy dowiedzieć się więcej patrząc na badania czy też opinie stosujących właśnie z tamtych rejonów. Spalacze tłuszczu, które chcemy tutaj wyróżnić, możemy podzielić na parę kategorii. Nie będziemy tego robić, dzieląc je na wzory chemiczne, a patrząc typowo na efekty.

Chcesz poznać sposób na efektywną redukcję? Zajrzyj do naszego PROTOKOŁU NA REDUKCJĘ TKANKI TŁUSZCZOWEJ

Jak działają spalacze tłuszczu?

1. Ograniczenie apetytu

Zacznijmy od najważniejszego i oczywistego. Podczas etapu redukcji tkanki tłuszczowej, TRZEBA jeść mniej niż wynosi nasze zapotrzebowanie kaloryczne. To jest największy problem ludzi, którzy decydują się na odchudzanie — problem z utrzymaniem odpowiedniej diety. Z pomocą przychodzi nam peptyd TIRZEPATYD. Nowoczesny produkt, który z powodzeniem stosuje się w USA. 

  • Tirzepatyd to analog GLP-1 – działa na wielu płaszczyznach.
  • Tirzepatyd działa w zależności od stężenia glukozy. Reguluje trzustkowe wydzielanie insuliny i glukagonu — produkt zbawienny przy walce z cukrzycą (szczególnie typu 2.) lub insulinoopornością.
  • Tirzepatyd ogranicza znacząco apetyt, co pozwala nam trzymać kaloryczność na odpowiednim poziomie. Dzieje się tak między innymi przez opóźnione opróżnianie żołądka.
  • Tirzepatyd to następca Semaglutydu, popularnego leku OZEMPIC.


Powyższe działania, dają nam idealną bazę pod kompozycję reszty produktów.


Po ograniczeniu apetytu i poprawy parametrów glikemii warto rozważyć produkty:

spalacze tłuszczu sarm w kapsułkach


2. Produkty wspomagające procesy metaboliczne oraz poprawiające regeneracje.

SR9009 (Stenabolic) to produkt, który został pierwotnie stworzony w celu regulacji rytmu dobowego (lepszy sen = lepsza regeneracja = lepsze efekty). SR9009 działa świetnie na naszą pracę mitochondriów. Dzięki niemu są one bardziej wydajne. SR9009 podnosi nasza wydolność, co przekłada się pośrednio na ilość spalonych kalorii. SARM nie jest typowym spalaczem tłuszczu, ale ułatwia nam odchudzanie. Do SR9009 (Stenabolic) warto dołączyć synergistycznie działający produkt: GW501516 (Cardarine). Pod względem sportowym działa bardzo zbliżenie do SR9009. GW501516 (Cardarine) poprawia również wykorzystywanie glukozy w ciągu dnia. Dzięki długiemu okresowi półtrwania mamy ją pod kontrolą całą dobę. Utrzymywanie wysokiej wrażliwości na działanie insuliny jest elementem, który sprzyja odchudzaniu. 

3. Spalacze tłuszczu stymulujące i działające lipolitycznie

W naszym zestawieniu chcielibyśmy wyróżnić trzy produkty oraz wskazać ich działania.

Pierwszym z nich będzie Johimbina, bardzo znany i powszechnie stosowany produkt od lat. Johimbina charakteryzuje się działaniem na B-receptory, które działają głównie na spalanie OPORNEJ TKANKI TŁUSZCZOWEJ (tej, która zostaje na samym końcu i jest ciężka do “dopalenia”). Jest to praktycznie jedyny produkt powszechnie dostępny, który robi to tak skutecznie. Poza działaniem na receptory znajdujące się w opornej tkance tłuszczowej, działa stymulująco na układ nerwowy i podnosi poziom adrenaliny oraz noradrenaliny. Dawkowanie johimbiny powinno zacząć się od minimalnych ODCZUWALNYCH dawek. Niektóre osoby bardzo mocno reagują na ten spalacz. Należy znaleźć swoją osobistą dawkę. Johimbina jest skutecznym spalaczem tłuszczu. W naszej ofercie znajdziesz czystą johimbinę HCL w formie płynu. 

5amino-1MQ to mała cząsteczka, która blokuje aktywność enzymu NNMT. Efektem jest stymulacja NAD+, które ma kluczowe znaczenie dla metabolizmu komórkowego. Poprawa pracy na poziomie komórek jest z pewnością przełomowym i skutecznym działaniem. 5amino-1MQ to świetny produkt, który warto dodać do zestawu suplementów na spalanie tkanki tłuszczowej.

Ostatnią kategorią i jedynym produktem w swoim rodzaju będzie Fragment HGH 176-191. Jest to wyizolowana część (z całego łańcucha) aminokwasów z ludzkiego hormonu wzrostu. Odpowiada ona TYLKO za spalanie tkanki tłuszczowej. Jego działanie lipolityczne jest bardzo duże. Połączenie Fragmentu HGH 176-191 z innymi środkami, potęguje działanie uwalniania zapasów tłuszczu do krwiobiegu. Fragment HGH 176-191 nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Nie podnosi ciśnienia krwi, poziomu glukozy ani nie stymuluje układu nerwowego, co powoduje go spalaczem niemalże idealnym. Nie wzrasta na niego tolerancja, nie ma efektu jo-jo. Fragment to skuteczny spalacz tłuszczu, który można łączyć praktycznie ze wszystkimi innymi produktami. 

Podsumowanie

Mając zestaw powyższych spalaczy tłuszczu jesteśmy w stanie przyśpieszyć i ułatwić proces redukcji tkanki tłuszczowej. Należy jednak pamiętać, że dawkowanie powinno być dobrane indywidualnie. W zestawieniu mamy produkty, które wyrównają nam poziom glukozy i insuliny, ograniczą apetyt, napędzą pracę mitochondriów, usprawnią metabolizm komórek oraz zadziałają bezpośrednio na uwalnianie tłuszczu zapasowego do krwiobiegu — gotowego do spalenia. Wystarczy dodać odrobinę aktywności fizycznej (nawet w formie spacerów), aby efekty były bardzo duże i zauważalne.

O czym należy pamiętać wybierając spalacze tłuszczu?

Pamiętajmy również, aby produkty wybierać ŚWIADOMIE, nie ulegając powszechnym modom i reklamom. Każdy produkt z naszej listy jest już długo stosowany przez wiele osób w praktyce, a trenerzy z całego świata zaczęli doceniać ich zalety i wdrażają je w życie swoich podopiecznych czy też zawodników. Spalacze tłuszczu powinny być również włączone do diety w odpowiednim momencie. Musimy pamiętać, że sam spalacz to za mało, aby uzyskać wymarzoną formę. 


Produkty wymienione w artykule używane są tylko do badań klinicznych. Informacje mają charakter tylko i wyłącznie informacyjny, opierający się na dostępnych badaniach.

Newsletter

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach