Skuteczne spalacze tłuszczu

Pradawne spalacze skuteczne, ale czy warte poświęcenia?

W ciągu ostatnich paru dekad, popularne były spalacze typu Clenbuterol czy jego lższejsza wersja Salbutamol. Są to leki, które są agonistami receptorów beta2- adrenergicznych. Stosuje się je w celu leczenia astmy oskrzelowej. Jak już powszechnie wiadomo, są one bardzo szkodliwe, a Clenbuterol został wycofany wiele lat temu, ze względu na swoją szkodliwość na mięsień sercowy. Zmiany po jego stosowaniu są często nieodwracalne. Należy sobie zadać zatem pytanie, czy warto poświęcić swoje zdrowie w celu poprawy formy? a może warto sięgnąć po..

Nowoczesne produkty wspomagające spalanie tkanki tłuszczowej - hit czy kit?
XXI wiek jest okresem rozkwitu świata fitness. Wiele osób chciałoby mieć smukłą i wysportowaną sylwetkę, jednak nie każdemu przychodzi to z łatwością. Od lat rynek suplementów zasypuje Nas magicznymi produktami, rzekomo mającymi wspomóc proces spalania tkanki tłuszczowej. Niestety większość substancji ma marginalne działanie, a tworzony marketing potęguje efekt placebo po przyjmowaniu danych substancji. Jesteśmy zasypywani kolejnymi gotowymi suplementami z "unikalnym" składem, gdzie zagłębiając się w niego widzimy, że to kolejny podobny produkt o mało skutecznym działaniu. Nie sztuką jest wydać pareset złotych na suplementy, a zyskać efekt placebo. Na rynku suplementów, m.in. kofeina jest jedna z niewielu substancją wartą uwagi, patrząc na efekt względem zapewnień producentów min. ograniczenie apetytu, stymulacja układu nerwowego (dzięki czemu wydatkujemy więcej energii w ciągu dnia). Są to objawy porządane podczas etapu redukcji tkanki tłuszczowej. Na szczęście nauka i świadomość konsumentów idzie mocno do przodu. Obecnie można znaleść więcej środków wspomagających proces redukcji tkanki tłuszczowej, które działają - nawet bez skutków ubocznych! Rynek produktów w USA jest dużo bardziej rozwinięty niż w Europie, dlatego możemy dowiedzieć się więcej patrząc na badania czy też opinie stosujących właśnie z tamtych rejonów. Produkty które chcemy tutaj wyróżnić, możemy podzielić na parę kategorii. Nie będziemy tego robić, dzieląc je na wzory chemiczne, a patrząc typowo na efekty.

Chcesz poznać sposób na efektywną redukcje? Zajrzyj do naszego PROTOKOŁU NA REDUKCJĘ TKANKI TŁUSZCZOWEJ, który znajdziesz w linku poniżej:
https://pro-peptydy.pl/protokol-na-redukcje-tkanki-tluszczowej-spalanie-tluszczu/

Ograniczenie apetytu

Zacznijmy od najważniejszego i oczywistego. Podczas etapu redukcji tkanki tłuszczowej, TRZEBA jeść mniej niż wynosi nasze zapotrzebowanie kaloryczne. To jest największy problem ludzi, którzy decydują się na odchudzanie - problem z utrzymaniem odpowiedniej podaży kalorycznej. Z pomocą przychodzi nam peptyd TIRZEPATYD. Nowoczesny produkt, który z powodzeniem został zastosowany w USA. 
*Tirzepatyd to analog GLP-1 - działa na wielu płaszczyznach.
*Tirzepatyd działa w zależności od stężenia glukozy. Reguluje trzustkowe wydzielanie insuliny i glukagonu - produkt zbawienny przy walce z cukrzycą (szczególnie typu 2.) lub insulinoopornością.
*Tirzepatyd ogranicza znacząco apetyt, co pozwala nam trzymać kaloryczność na odpowiednim poziomie. Dzieje się tak między innymi przez opóźnione opróżnianie żołądka.
*Tirzepatyd to następca Semaglutydu, popularnego leku OZEMPIC.
Powyższe działania, dają nam idealną bazę pod kompozycję reszty produktów.
Po ograniczeniu apetytu i poprawy parametrów glikemii, warto rozważyć produkty:
Wspomagające procesy metaboliczne, oraz poprawiające regeneracje.

SR9009 (Stenabolic) to produkt, który został pierwotnie stworzony w celu regulacji rytmu dobowego (lepszy sen = lepsza regeneracja = lepsze efekty). SR9009 działa świetnie na naszą pracę mitochondriów. Dzięki niemu są one bardziej wydajne. SR9009 podnosi nasza wydolność, co przekłada się pośrednio na ilość spalonych kalorii. Do SR9009 (Stenabolic) warto dołączyć synergistycznie działający produkt: GW501516 (Cardarine). Pod względem sportowym działa bardzo zbliżenie do SR9009. GW501516 (Cardarine) poprawia również wykorzystywanie glukozy w ciągu dnia. Dzięki długiemu okresowi półtrwania, mamy ją pod kontrolą całą dobę.

Produkty stymulujące i wspomagające spalanie tkanki tłuszczowej

W naszym zestawieniu chcielibyśmy wyróżnić trzy produkty oraz wskazać ich działania.

Pierwszym z nich będzie Johimbina, bardzo znany i powszechnie stosowany produkt od lat. Johimbina charakteryzuje się działaniem na B-receptory, które działają głównie na spalanie OPORNEJ TKANKI TŁUSZCZOWEJ (tej która zostaje na samym końcu i jest ciężka do "dopalenia") . Jest to praktycznie jedyny produkt powszechnie dostępny, który robi to tak skutecznie. Poza działaniem na receptory znajdujące się w opornej tkance tłuszczowej, działa stymulująco na układ nerwowy i podnosi poziom adrenaliny oraz noradrenaliny. Dawkowanie johimbiny powinno zacząć się od minimalnych ODCZUWALNYCH dawek. Niektóre osoby bardzo mocno reagują na ten spalacz. Należy znaleźć swoją osobistą dawkę.

5amino-1mq to mała cząsteczka, która blokuje aktywność enzymu NNMT. Efektem jest stymulacja NAD+, które ma kluczowe znaczenie dla metabolizmu komórkowego. Poprawa pracy na poziomie komórek jest z pewnością przełomowym i skutecznym działaniem. 5amino-1mq to świetny produkt, który warto dodać do zestawu suplementów na spalanie tkanki tłuszczowej.

Ostatnią kategorią i jedynym produktem w swoim rodzaju będzie Fragment hgh 176-191. Jest to wyizolowana część (z całego łańcucha) aminokwasów z ludzkiego hormonu wzrostu. Odpowiada ona TYLKO za spalanie tkanki tłuszczowej. Jego działanie lipolityczne jest bardzo duże. Połaczenie Fragmentu hgh 176-191 z innymi środkami, potęguje działanie uwalniania zapasów tłuszczu do krwiobiegu. Fragment hgh 176-191 nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Nie podnosi ciśnienia krwi, poziomu glukozy ani nie stymuluje układu nerwowego, co powoduje go spalaczem niemalże idealnym. Nie wzrasta na niego tolerancja, nie ma efektu jo-jo.

Mając zestaw powyższych produktów jesteśmy w stanie przyśpieszyć i ułatwić proces redukcji tkanki tłuszczowej. Należy jednak pamiętać, że dawkowanie powinno być dobrane indywidualnie.

W zestawieniu mamy produkty które wyrównają nam poziom glukozy i insuliny, ograniczą apetyt, napędzą pracę mitochondriów, usprawią metabolizm komórek oraz zadziałają bezpośrednio na uwalnianie tłuszczu zapasowego do krwiobiegu - gotowego do spalenia. Wystarczy dodać odrobinę aktywności fizycznej (nawet w formie spacerów), aby efekty były bardzo duże i zauważalne.

Pamiętajmy również, aby produkty wybierać ŚWIADOMIE, nie ulegając powszechnym modom i reklamom. Każdy produkt z naszej listy jest już długo stosowany przez wiele osób w praktyce, a trenerzy z całego świata zaczęli doceniać ich zalety i wdrażają je w życie swoich podopiecznych czy też zawodników.
produkty wymienione w artykule używane są tylko do badań klinicznych, informacje mają charakter tylko i wyłącznie informacyjny, opierający się na dostępnych badaniach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź nowe GH z wodą bakteriostatyczną w zestawie!