Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln Szeroki wybór produktów jakości laboratoryjnej Wysyłka w 24h Darmowa dostawa od 800 pln

Yohimbine HCL na odchudzanie – jak dawkować i z czym ją łączyć?

Yohimbine HCL na odchudzanie 

Odchudzanie to złożony proces, który pozwala nam zmniejszyć ilość tkanki tłuszczowej w ciele. Aby schudnąć, musimy mieć odpowiednią dietę, trening, jak i zadbać o suplementację, która znacznie ułatwia proces redukcji tkanki tłuszczowej. W toku odchudzania trafimy też na momenty, gdzie dalszy progres będzie znacznie utrudniony. Przydaje się zastosowanie odpowiednich spalaczy tłuszczu jak yohimbina hcl. W artykule opiszemy czym jest johimbina, jakie ma działanie, jak ją dawkować i z czym łączyć, aby efekt był jeszcze lepszy. 

yohimbina hcl spalacz tłuszczu na odchudzanie

Czym jest Yohimbina HCL?

Yohimbina HCL jest popularnym suplementem diety, który stał się znany ze swoich właściwości wspierających utratę wagi oraz zwiększających libido. Yohimbina jest alkaloidem, który jest pochodną kory drzewa yohimbe, rosnącego głównie w Afryce Zachodniej. Wiele osób używa Yohimbiny HCL jako wsparcie dla swoich celów treningowych. 

Yohimbina HCL jest uważana za skuteczny suplement w redukcji tkanki tłuszczowej, ponieważ wpływa na specyficzne receptory adrenergiczne w organizmie. Wpływa na układ nerwowy i pomaga w uwolnieniu kwasów tłuszczowych z tkanki tłuszczowej, które są następnie spalane jako źródło energii. To właśnie dlatego Yohimbina HCL jest często stosowana jako dodatek do planu treningowego osób, które chcą schudnąć. Dodatkowo suplement ten ma właściwości afrodyzjakalne, co oznacza, że może pomóc w poprawie libido u mężczyzn i kobiet.

W przypadku osób trenujących Yohimbina HCL może zwiększyć poziom energii i wytrzymałości, co pozwala na bardziej intensywny trening. Ponadto wiele badań wykazało, że Yohimbina HCL może wpłynąć na poprawę wydolności fizycznej i zmniejszyć odczuwanie zmęczenia.

Yohimbina Endogenic – jakie produkty wyróżniamy?

W ofercie firmy Endogenic wyróżniamy dwa produkty:

  • Yohimbine HCL w formie płynu – jest to wersja dla osób, które niekoniecznie przepadają za łykaniem tabletek czy kapsułek. Dawkowanie odbywa się za pomocą specjalnej pipety. Płyn ma dodatkowo smak gumy balonowej, która doskonale maskuje gorzki smak yohimbiny. 1 ml płynu to 20 mg czystej johimbiny HCL. 
  • Yohimbine HCL w formie kapsułek – wersja kapsułkowa dostarcza 5 mg substancji aktywnej w każdej kapsułce. Taka ilość sprawia, że możemy w sposób dowolny stosować johimbinę, precyzyjnie zwiększając jej ilość o 5 mg. Kapsułki są niewielkie, nie powinno być problemów z ich połykaniem. 
yohimbine endogenic suplementy diety

Johimbina dawkowanie?

Ilość yohimbiny, jaką powinniśmy stosować głównie zależy od naszych odczuć. Oczywiście istnieją ogólne zalecenia, gdzie należy przyjąć 0,2 mg substancji czynnej na 1 kg masy ciała. Oznacza to, że osoba o masie ciała 80 kg powinna przyjąć około 16 mg johimbiny. Zalecenia te nie zawsze się sprawdzają, gdyż są osoby, które dość mocno reagują na działanie suplementu. Proponujemy wykorzystać minimalną dawkę w ilości 5 mg na porcję i sprawdzić reakcję organizmu na produkt. 

Warto tutaj wspomnieć, że johimbina działa synergistycznie z kofeiną. Warto wykorzystać tę wiedzę i łączyć ze sobą dwa produkty. Smakosze kawy mogą tutaj wykorzystać naturalną kofeinę zawartą w małej czarnej. 300-400 mg kofeiny do 10 mg johimbiny działa już naprawdę bardzo dobrze. 

Osoby, które lubią eksperymenty mogą również wykorzystać synergistyczne działanie l-tyrozyny. W protokołach na odchudzanie wykorzystuje się stacka składającego się z 3000 mg tyrozyny, 200 mg kofeiny i 10 mg johimbiny. Działanie poszczególnych produktów bardzo mocno wpływa na termogenezę. Również działanie poszczególnych suplementów diety będzie mocno wpływać na tempo metabolizmu. 

Jak brać Yohimbinę z peptydami?

Niezwykle popularnym połączeniem jest yohimbina z fragmentem HGH 176-191. Fragment HGH jest peptydem, który nie wykazuje działanie stymulującego. Oznacza to, że możemy bez problemu łączyć oba produkty bez ryzyka, że układ nerwowy zostanie zbyt mocno stymulowany. Dawka fragmentu HGH w tym przypadku może wynosić 250 mcg x 2 dziennie. Możemy fragment łączyć razem z yohimbiną przed treningowo. Warto jednak pamiętać, że fragment HGH najlepiej działa, gdy poziom cukru we krwi jest nisko. Dobrym pomysłem jest połączenie johimbiny z fragmentem przed cardio na czczo. 

peptydy endogenic fragment HGH

Osoby mające problem z nadmiernym apetytem powinny wykorzystać silne działanie peptydu GLP-1 + GIP. Yohimbine Endogenic sama w sobie wykazuje silne działanie hamujące łaknienie. Peptyd GLP-1 + GIP wykorzystywany jest w leczeniu otyłości u osób, które mają problem z nadmiernym apetytem. Środek znacznie ułatwia trzymanie diety i przyspiesza odchudzanie. W suplementacji sportowej może być bardzo przydatnym narzędziem podczas ostatnich szlifów sylwetki, gdzie podaż kaloryczna jest naprawdę niska i zawodnicy muszą walczyć z potwornym głodem. 

peptyd glp-1 gip endogenic na odchudzanie

Trzecim produktem, jaki polecamy jest 5-Amino-1MQ. Działanie peptydy pozwala na znaczą modyfikację metabolizmu w kierunku przyspieszenia jego pracy. Wykazuje silne działanie wspomagające wrażliwość insulinową, które przekłada się na efektywniejsze wykorzystanie energii. 5-Amino-1MQ będzie przeciwdziałał wszystkim negatywnym skutkom otyłości jednocześnie podnosząc parametry zdrowotne organizmu. 

peptyd 5-amino-1mq na odchudzanie

Z jakimi SARM łączyć yohimbinę?

Yohimbina może być również łączona z produktami z grupy SARM. Klasycznym tutaj suplementem jest GW-501516, czyli popularna Kardaryna. Działanie kardaryny pozwala na przyspieszenie redukcji tkanki tłuszczowej, poprawę wrażliwości insulinowej, wzrost wytrzymałości mięśniowej. Co więcej, będzie ona dbać o prawidłowy poziom cholesterolu. 

sarm na odchudzanie GW501516

Dobrym dodatkiem jest również SARM SR-9009. Suplement ma unikatowe właściwości regulowania rytmu dobowego. Podczas suplementacji możemy odczuć delikatne pobudzenie. Oznacza to, że lepiej nie stosować SR-9009 w porach wieczornych. Najlepiej sprawdzi się w dawkowaniu porannym, jak i po południowym. SR-9009 podobnie jak Kardaryna, ma działanie wpływające na wzrost możliwości wysiłkowych, przyspiesza przemiany metaboliczne i ułatwia odchudzanie. 

sarm sr9009 na redukcję tłuszczu

Opis efektów działania Yohimbiny na odchudzanie

Johimbina ma silny wpływ na układ nerwowy. Jej działanie będzie przedkładać się na nasze możliwości wysiłkowe. Oznacza to, że najlepiej wykorzystać suplementację johimbiną przed aktywnością fizyczną. Pobudzenie, jakie towarzyszy stosowaniu produktu, pozwala na wykonanie efektywniejszego treningu. Nie tylko nasze ciało będzie chętniej korzystać z zapasów tłuszczu, ale też powinien zwiększyć się wydatek energetyczny podczas treningu. 

Johimbina ułatwia też trzymanie diety. Wpływ na neuroprzekaźniki pozwala na ograniczenie apetytu. Wiele osób podczas stosowania suplementu czuje wyraźne zahamowanie łaknienia. Jest to szczególnie ważne podczas dalszych etapów redukcji, gdzie nie tylko przychodzi nam walczyć ze zmęczeniem, ale również ze zwiększonym głodem. 

Na koniec warto wspomnieć, że johimbina jest spalaczem tłuszczu, który pozwala uzyskać bardzo niski poziom otłuszczenia. Jej działanie pomaga w zredukowaniu tkanki tłuszczowej z takich opornych miejsc jak boczki, uda, pośladki czy dolna część brzucha. Wielu zawodników trenujących pod kątem sylwetkowym korzysta z johimbiny w okresie przegotowania do zawodów, aby uzyskać optymalną formę. 

Co warto zapamiętać o działaniu Yohimbiny na odchudzanie?

  • Yohimbina HCL to czysta forma substancji aktywnej, o silnym działaniu biologicznym. 
  • Działa pobudzająco, pozwala wykonać bardziej intensywny trening. 
  • Johimbina pozwala pozbyć się tłuszczu z najbardziej opornych miejsc, co skutkuję uzyskaniem nienagannej rzeźby. 

Newsletter

Otrzymuj informację o nowościach i wyprzedażach